News & Updates

Aktualności

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. J.W. Jedrzejewicza w Płońsku informuje, że w dniu 03 lutego 2020 roku rozpoczynają się zapisy do klasy I  i  oddziału przedszkolnego na na rok szkolny 2020/2021 i potrwają do dnia 27 marca 2020 roku. W sekretariacie szkoły można zapisać:
– dzieci urodzone w roku 2013, które rozpoczynają naukę w klasie I
– dzieci urodzone w 2014 roku, które mogą rozpocząć roczne przygotowanie przedszkolne
W celu zapisania dziecka do oddziału przedszkolnego/I klasy szkoły podstawowej należy złożyć wniosek w sekretariacie szkoły.

Świetlica i oddział przedszkolny SP2 w Płońsku- DZIEŃ DZIECKA 2020

Z okazji Dnia Dziecka p. Karina, nauczycielka świetlicy i p. Renata, nauczycielka oddziału przedszkolnego przygotowały dla uczniów niespodziankę. Zapraszamy do obejrzenia.

Regulamin korzystania z boisk szkolnych w czasie pandemii.

Poniżej zamieszczamy regulamin korzystania z boisk szkolnych przy Szkole Podstawowej nr 2 im J.W. Jędrzejewicza w Płońsku. REGULAMIN

Konsultacje dla klas VIII

Drodzy Rodzice i Uczniowie klas VIII, zgodnie z obowiązującymi przepisami od dnia 25 maja 2020r. szkoła umożliwia udział uczniów klas VIII w konsultacjach z nauczycielami przedmiotów egzaminacyjnych. Wykaz konsultacji uczniów klas VIII będzie przekazany za pośrednictwem dziennika elektronicznego przez poszczególnych nauczycieli.  Jarosław Chyliński  DYREKTOR

Egzamin ósmoklasisty 2019/2020.