sekretariat@sp2plonsk.pl (23) 662-20-28 lub (23) 662-87-66
News & Updates

Aktualności

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. J.W. Jedrzejewicza w Płońsku informuje, że w dniu 03 lutego 2020 roku rozpoczynają się zapisy do klasy I  i  oddziału przedszkolnego na na rok szkolny 2020/2021 i potrwają do dnia 27 marca 2020 roku. W sekretariacie szkoły można zapisać:
– dzieci urodzone w roku 2013, które rozpoczynają naukę w klasie I
– dzieci urodzone w 2014 roku, które mogą rozpocząć roczne przygotowanie przedszkolne
W celu zapisania dziecka do oddziału przedszkolnego/I klasy szkoły podstawowej należy złożyć wniosek w sekretariacie szkoły.

Dzień Rodziny 2021

Uczniowie z oddziału przedszkolnego spróbowali swoich sił przed kamerą. Zaprezentowali występ na Dzień Rodziny. Znalazły się w nim wierszyki i piosenki o mamusiach i tatusiach oraz taniec. Po realizacji filmu, uczniowie przygotowali laurki i bukieciki do wręczenia swoim najbliższym.

Tydzień ulgi.

W dniach 17-21 maja 2021r. nasza Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku włącza się w TYDZIEŃ ULGI. To kampania zainicjowana przez Wydział Psychologii Uniwersytet Jagielloński mająca na celu złagodzenie skutków powrotu uczniów do nauki stacjonarnej po długotrwałej nieobecności spowodowanej zdalną nauką. To również odpowiedź na oczekiwania rodziców i uczniów, którzy po...

Dzień Europy

W związku z z obchodami Dnia Europy uczniowie klas 3c i 3d przygotowali krótkie informacje dotyczące wszystkich krajów europejskich. Na lekcji języka angielskiego uczniowie pogłębili swoją wiedzę na temat Europy i kultury poszczególnych krajów. Prace uczniów zostały wyeksponowane na tablicach ustawionych w korytarzu tak, aby mogły trafić do szerszego grona odbiorców. Wystawę odwiedzali uczniowie klas...
1 2 3 33
Skip to content