Lekcje biblioteczne

W dniu 12.01.2023r. odbyły się lekcje biblioteczne w klasach 4a i 2c. Głównym tematem lekcji była empatia. Uczniowie wysłuchali tekstu pt. „Historia o empatii. Rozumiem, co czujesz“ z cyklu opowiadań autorstwa Marka Michalaka. Opowiadanie przedstawia historię Julki, która po występie w musicalu doznała wielu przykrych komentarzy na swoim profilu internetowym, a także mówi o chłopcu […]

Trening karate dla najmłodszych

11.01.2023r. szkołę odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 2 im. Przyjaciół Kubusia Puchatka. Przedszkolaki wzięły udział w treningu karate poprowadzonym przez sempai Roberta Kwietnia. Zajęcia sprawiły dzieciom wiele radości.

II etap konkursu kuratoryjnego z geografii

W dniu 9.01.3023r. uczeń klasy 7a Mikołaj Mielcarek uczestniczył w II etapie konkursu kuratoryjnego z geografii, który odbył się w Ciechanowie. Gratulujemy i trzymamy kciuki za wynik.