Jasełka- fotorelacja i film

W radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia wprowadzili nas dzisiaj uczniowie klas 3b i 3d oraz chór szkolny. Na scenie prezentowały się anioły, Maryja i Józef. Do szopki przybyli pastuszkowie, Trzej Królowie i dzieci. Artyści wspaniale recytowali wiersze, śpiewali pastorałki i kolędy. Na koniec Dyrekcja szkoły podziękowała aktorom i życzyła wszystkim rodzinnych, wesołych Świąt

Kalendarz adwentowy

Zadania z Kalendarza adwentowego zostały wypełnione przez najbardziej wytrwałe uczennice z klasy 1d – Antoninę Leszczyńską i Aleksandrę Szałek. Dziękujemy zaangażowanym rodzicom, bo niektóre zadania wymagały pomocy i wsparcia osoby dorosłej. Gratulujemy mikołajowej nagrody! Wesołych Świąt!

Świąteczne czytanie „Mikołajka” w bibliotece szkolnej

„Mikołajek” to seria książek uwielbianych przez młodych czytelników. Oczywiście, wśród przygód Mikołajka znalazły się opowiadania dotyczące Bożego Narodzenia. W każdym z tekstów pojawiały się „świąteczne katastrofy”, które wywoływały salwy śmiechu. Podczas zajęć bibliotecznych uczniowie mieli też okazję obejrzeć inną formę książki pt. „Mikołajek”, która została wykonana techniką POP UP, czyli książka rozkładanka.