„Płońskie Święto Drzewa”

W dniu 10.10. 2022r. uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję „Płońskie Święto Drzewa”, czyli sadzenie lasu w parku przy Manhatanie . Akcję zorganizował Urząd Miasta w Płońsku przy współpracy Nadleśnictwa Płońsk.

Kolejne sukcesy Naszych biegaczy

Kolejne sukcesy Naszych biegaczy Dnia 7.10.2022r. w dolinie Płonki odbyły się Mistrzostwa Powiatu w biegach sztafetowych Kolejny raz Nasza Szkoła udowodniła, że jest super przygotowana, zajmując w każdej kategorii czołowe miejsca Wyniki : *Kategoria kl.4 (sztafeta łączona) – 2miejsce *Kategoria kl. 5-6 (dziewczynki) -1miejsce *Kategoria kl. 5-6 (chłopcy) -1miejsce *Kategoria kl. 7-8 (dziewczynki) – 3miejsce […]

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 7.10.2022r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Społeczność szkolna wybierała przewodniczącego spośród trzech kandydatów. Kto wygrał? Oliwia Stankiewicz, Laura Ługowska czy Dawid Długoszewski…? Ostateczne wyniki wyborów podamy w poniedziałek.