sekretariat@sp2plonsk.pl (23) 662-20-28 lub (23) 662-87-66

Memoriał im. Andrzeja Bujakowskiego 2022.

Dzisiejszy dzień w naszej szkole był szczególnym dniem, w którym wspominaliśmy pamięć nauczyciela naszej szkoły, wychowawcy, trenera Śp. Andrzeja Bujakowsiego. Jak co roku w naszej szkole odbył się Memoriał im. Andrzeja Bujakowskiego pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Płońska – Andrzeja Pietrasika.  Celem imprezy jest propagowanie zdrowego stylu życia, zdrowej rywalizacji, wspólnego spędzania czasu, a także integracja uczniów. Cała uroczystość odbyła się na terenie obiektów sportowych SP2 Płońsk.

Turniej rozpoczął się od przemarszu i prezentacji drużyn i oficjalnego otwarcia turnieju przez burmistrza Płońska Andrzeja Pietrasika, dyrektora szkoły Jarosława Chylińskiego w towarzystwie Pani Katarzyny Bujakowksiej (żony Andrzeja) oraz Przewodniczącej Rady Rodziców – Ilony Sklepińskiej. Przed zmaganiami sportowymi zaprezentowała się grupa taneczno-sportowa z SP 2 prowadzona pod kierunkiem Izy Ciosek-Kowalskiej nauczyciela wychowania fizycznego. Podczas rozgrywek reprezentacja uczniów odwiedziła miejscowy cmentarz i grób naszego nauczyciela.

W zmaganiach sportowych wzięły udział następujące szkoły:

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. B. Chrobrego w Płońsku

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. J.W. Jędrzejewicza w Płońsku

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. St. Wyspiańskiego w Płońsku

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku

Szkoła Podstawowa im. J. Wybickiego w Baboszewie

Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście. 

Wyniki rozgrywek:
I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 im. J.W. Jędrzejewicza w Płońsku
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku
III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 im. St. Wyspiańskiego w Płońsku
IV miejsce Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście. 

V miejsce Szkoła Podstawowa im. J. Wybickiego w Baboszewie

VI miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 im. B. Chrobrego w Płońsku

Król strzelców – Giziński Piotr SP2 Płońsk

Najlepszy bramkarz – Cywiński Kacper – SP2 Płońsk

Najlepszy zawodnik – Aleksander Romanowski SP4 Płońsk.

Zwycięskim drużynom wręczone został puchary oraz medale.

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim drużynom dziękujemy za udział. Do zobaczenia za rok.

Skip to content