sekretariat@sp2plonsk.pl (23) 662-20-28 lub (23) 662-87-66

Dzień Rodziny

Dzień Rodziny, którego koordynatorem jest pani Izabela Ciosek- Kowalska, wpisał się już w tradycję naszej szkoły. Oprócz najważniejszych w tym dniu gości czyli dzieci, rodziców, oraz bliskich naszych wychowanków na uroczystości obecny był również Dyrektor szkoły- Pan Jarosław Chyliński wraz z Wicedyrektorami- paniami Joanną Ostrowską oraz Marianną Kozłowską. Impreza udowodniła kilka istotnych kwestii. Po pierwsze wszyscy umieją tańczyć poloneza, po drugie nasi wychowankowie posiadają talenty taneczne i potrafią zaprezentować je bez tremy, po trzecie wszyscy umieją się świetnie bawić, po czwarte widać, że łączące Was więzi rodzinne są wyjątkowe- i to jest cudowne! Podczas Imprezy Szkolny Zespół Taneczny zaprezentował wszystkie choreografie, które udało się nauczyć podczas całego roku szkolnego. Wielkie gratulacje za przepiękny występ.

Skip to content