Apel z okazji Dnia Ziemi

22 kwietnia – Dzień Ziemi. Uczniowie klasy 5a i 7e przygotowali apel poświęcony tematyce ekologicznej. Zwrócili uwagę na niewłaściwe zachowania ludzi, które negatywnie wpływają na środowisko. Promowali postawy proekologiczne przebrani za bohaterów z bajek. Przedstawicielki z Urzędu Miasta w Płońsku przeprowadziły pogadankę dotyczącą wyżej wymienionych zagadnień.

„Śladami Jędrzejewicza”- gra miejska

Z okazji Dnia Patrona przedstawiciele klas siódmych wzięli udział w grze miejskiej „Śladami Jędrzejewicza”. Zadaniem uczestników było dotarcie do miejsc pamięci związanych z Janem W. Jędrzejewiczem, rozwiązanie zadań i ułożenie hasła. Wszystkie zespoły wykazały się doskonałą wiedzą na temat naszego patrona, orientacją w terenie i umiejętnością współpracy w grupie. Uczniom bardzo podobała się taka niecodzienna […]

Program „Poznaj Polskę”

Dnia 21 kwietnia 2022r. klasy 5c i 5d uczestniczyły w wycieczce zorganizowanej dzięki programowi „Poznaj Polskę”. Najpierw odwiedziliśmy Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu, a następnie udaliśmy się zwiedzać Toruń. Za nami dzień pełen wrażeń.