sekretariat@sp2plonsk.pl (23) 662-20-28 lub (23) 662-87-66

Tydzień ulgi.

W dniach 17-21 maja 2021r. nasza Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku włącza się w TYDZIEŃ ULGI. To kampania zainicjowana przez Wydział Psychologii Uniwersytet Jagielloński mająca na celu złagodzenie skutków powrotu uczniów do nauki stacjonarnej po długotrwałej nieobecności spowodowanej zdalną nauką. To również odpowiedź na oczekiwania rodziców i uczniów, którzy po wielomiesięcznym pobycie poza szkołą z radości, ale i obawą powracają do nauki stacjonarnej.
📍bez sprawdzianów,
📍bez kartkówek,
📍bez odpowiedzi na ocenę
To czas przeznaczony na ponowną adaptację uczniów do warunków szkolnych, do odbudowania relacji pomiędzy nauczycielami i uczniami oraz pomiędzy uczniami, to w końcu czas łączenia przyjemnego z pożytecznym.
Drodzy Uczniowie,
wykorzystajcie ten ważny dla nas wszystkich czas, niech to będzie nasza wspólna wędrówka na którą tak długo czekaliśmy.
Do zobaczenia w poniedziałek.
Skip to content