sekretariat@sp2plonsk.pl (23) 662-20-28 lub (23) 662-87-66

Karnawałowy Maraton ZUMBY

Dnia 3 lutego 2020 roku odbył się w naszej szkole KARNAWAŁOWY MARATON ZUMBY, który organizowany był przez nauczycielkę wychowania fizycznego Izę Ciosek oraz jej uczniów ze szkolnego zespołu tanecznego. Pieniążki, które zebraliśmy na maratonie przeznaczymy na stroje dla szkolnego zespołu tanecznego. Podczas imprezy odbyło się losowanie nagród.
W maratonie wzięło udział około 100 osób – dzieci, młodzież, rodzice oraz nauczyciele. Bawiliśmy się świetnie i uzyskaliśmy energię na ferie.

Płońsk naprawdę umie się zjednoczyć i dać dobre serduszka. Dowodem na to jest między innymi ilość naszych sponsorów, którzy bezinteresownie przeznaczyli vouchery, prezenty, bony, karty upominkowe, gadżety itp.

Serdecznie dziękujemy sponsorom:
1. Andrzej Pietrasik – Urząd Miejski Płońsk
2. Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku
3. Mck Płońsk
4. HAPPY FOTO 13
5. Bernardeta Gizińska
6. Kącik Piękna Pawelska Małgorzata
7. Justyna Głowacka
8. Zespół Mig
9. In-Plus Biuro Rachunkowe Magdalena Czarnecka
10. „Amelia” Dekoracje ślubne
11. ebootki.pl Anita Drozdowska
12. Maciej Radziwanowicz-Dziczkowski
13. MoniSima Studio Urody
14. Psia Budka – studio fotograficzne
15. Atelier Fryzur Wodzyńska Monika
16. Pani Justyna Kaniewska
17. Happy Dom

Skip to content