sekretariat@sp2plonsk.pl (23) 662-20-28 lub (23) 662-87-66

Kredkobranie

W dniu 07 października w naszej szkole odbyło się przekazanie artykułów szkolnych i papierniczych przez Panią Elżbietę Lewandowską, dyrektor Gminnego Przedszkola „Radosne wzgórze” w Zakroczymiu w ramach ogólnopolskiej akcji KREDKOBRANIE. Serdecznie dziękujemy rodzicom, uczniom oraz dyrektorom: Szkoły Podstawowej im. Pomnik Wdzięczności w Zakroczymiu, Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Emolinku Szkoły Podstawowej i im. Fryderyka Chopina w Wojszczycach oraz Gminnemu Przedszkolu „Radosne wzgórze” w Zakroczymiu za okazaną pomoc. Zebrane dary trafią do szkół na Białorusi, Litwie i Ukrainie – głównie do szkół polskich oraz placówek, w których uczą się polskie dzieci. Jeszcze raz dziękujemy!

 

Więcej informacji https://sp2plonsk.pl/rekrutacja/