sekretariat@sp2plonsk.pl (23) 662-20-28 lub (23) 662-87-66

Narodowe Czytanie

Jak miło spędzić sobotnie popołudnie? Oczywiście z dobrą lekturą w ręku! Wiedzą o tym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku, dlatego z wielkim entuzjazmem po raz kolejny włączyli się w ogólnopolską akcję Narodowego Czytania, organizowaną pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.
Fragmenty ,,Dymu” Marii Konopnickiej w Miejskim Centrum Kultury zaprezentowali: Pan Jarosław Chyliński – dyrektor szkoły i uczennice klas ósmych – Maja Raczkowska, Maria Chylińska, Zuzanna Rapusta, Patrycja Klimkiewicz. Spotkanie z polskimi nowelami dostarczyło uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń! Z niecierpliwością czekamy na Narodowe Czytanie za rok! Będziemy na pewno!

Więcej informacji https://sp2plonsk.pl/rekrutacja/